Скільки триває перерва у баскетболі?

Матч складається з чотирьох чвертей, тривалість кожної 10 хвилин (дванадцять хвилин у Національній баскетбольній асоціації) з перервами по дві хвилини. Тривалість перерви між другою та третьою чвертями гри – п'ятнадцять хвилин. Після великої перерви команди мають змінитись кошиками.

Нові обов'язкові перерви можуть заважати ритму матчу, оскільки на початку чверті команди, як правило, нарощують темп гри. Перерва триває рівно 15 хвилин і починається відразу після закінчення другого періоду.

Мета команди – забити більше, ніж суперник м'ячів у кошик і перешкодити противнику зробити те саме. За правилами FIBA ​​матч ділиться на 4 періоду по 10 хвилин кожен і на 4 періоду по 12 хвилин за правилами NBA.

За даними статистики НБА в середньому баскетбольний матч триває близько 135-140 хвилин. Це справедливо для регулювання, в плей-офф матчі, Як правило, більш затяжні. У європейському баскетбол тривалість матчу коротше – чотири чверті по 10 хвилин, тобто 40 хвилин основного часу.