Скільки триває овертайм у хокеї Мхл?

Правила овертайму у хокеї під час Чемпіонату світу У матчах плей-офф також грають «3 на 3», але вже не більше десяти хвилин, а у фінальній битві призначається 20-хвилинний овертайм, при цьому на льоду можуть перебувати по чотири хокеїсти від кожної команди.18 Nov 2021

Кількість гравців. У внутрішніх чемпіонатах найчастіше проводиться один овертайм тривалістю п'ять хвилин. При цьому команди грають у форматі "чотири на чотири". На стадіях плей-офф у міжнародних змаганнях овертайм хокей триває двадцять хвилин, з кожної команди на полі перебувають по п'ять гравців.

Хокей із шайбою За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виняток якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежене кількість часу (20 хвилин гри, перерва та поновлення овертайму).

Команди грають періодами, і тут уже боротьба ведеться у форматі 4х4. У всіх інших випадках овертайм завжди триває п'ять хвилин. Якщо навіть після нього не виявлено переможця, то тоді пробиваються буліти – штрафний удар, в якому гравець залишається віч-на-віч з воротарем.