Хто виграв марафон сьогодні?

Його переможцем став триразовий олімпійський чемпіон Олександр Великовунов. Другим фінішував Ілля Семіков. Трійку призерів замкнув Андрій Ларьков.Apr 10, 2022

Олександр Великовунов Російський лижник Олександр Великовунов виграв марафон вільним стилем на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні. Результат 25-річного росіянина – 1:11:32,7. Другим став ще один росіянин Іван Якімушкін (+5,5), трійку призерів замкнув норвежець Сімен Хегстад ​​Крюгер (+7,0).

Великовунів виграв гонку на 70 км класичним стилем у Мурманській області Триразовий олімпійський чемпіон у лижних гонках Олександр Большунов переміг у чоловічій гонці на 70 км класичним стилем у Мончегорську (Мурманська область) на чемпіонаті Росії. Великовунов пройшов дистанцію за 3 години 9 хвилин 34 секунди.

Олександр Великовунов Олександр Великовунов впевнено виграв Деминський 50-кілометровий марафон Триразовий олімпійський чемпіон російський лижник Олександр Великовунов з великим відривом став переможцем 15-го Демінського марафону на 50 км вільним стилем. Другим фінішував ще один представник збірної Росії Гліб Рєтівих.